Saçmalık…(Zıplayan düşünceler)

By admin ##gülçinergül, #acapella sözleri, #ağlat beni, #ağlat beni gülçin, #akustikhane, #akustikhane nerede, #akustikhane youtube, #ara ara gülçin, #ara ara indir, #ara ara meşgul kalbim, #ara ara sözleri, #ara söz, #arabesk dinle youtube, #aradolu, #asena ermiş, #aşkım benim şarkı sözü, #aşkım mum gibi eriyorum sana, #ayser ergül, #bi tanecik aşkım sözleri, #bir tanecik aşkım sözleri, #blog.gulcinergul.com.tr, #çilem akar sevgilisi, #deniz özfırat, #disko kralı arşiv, #disko şarkıları indir, #dudi, #erguel, #ergüllü, #freezone kulübü, #gefc, #gülçin, #gülçin ağlat beni, #gülçin ağlat beni indir, #gülçin ara ara, #gülçin ara ara indir, #gülçin ara ara sözleri, #gülçin aşkım, #gülçin blog, #gülçin ergül, #gülçin ergül ağlat beni, #gülçin ergül ara ara, #gülçin ergül arabesk, #gülçin ergül aşkım, #gülçin ergül bir tanecik aşkım sözleri, #gülçin ergül biyografi, #gulcin ergul blog, #gülçin ergül boy, #gülçin ergül doğa için çal, #gülçin ergül eşi, #gülçin ergül eski sevgilisi, #gülçin ergül evlendi, #gülçin ergül feet, #gülçin ergül harabeyim, #gülçin ergül hepsi, #gülçin ergül ins, #gülçin ergül instagram, #gülçin ergül itirazım var, #gülçin ergül kimdir, #gülçin ergül kocası, #gülçin ergül nereli, #gülçin ergül oleg, #gülçin ergül şarkılar, #gülçin ergül şarkıları, #gülçin ergül şarkıları indir, #gülçin ergül sevgilisi, #gülçin ergül ve eşi, #gülçin ergül ve kocası, #gülçin ergül ve sevgilisi, #gülçin ergül youtube, #gulcin ergun, #gulcin ermis, #gülçin kocası, #gülçin mutlu, #gülcin özer, #gülçin sevgilisi, #Gülçin youtube, #gülçinblog, #gülçinin kocası, #gülçinin sevgilisi, #harun kolçak, #harun kolçak ağlat beni indir, #harun kolçak gülçin ağlat beni, #harun kolçak gülçin ergül ağlat beni, #hepsi gulcin, #hepsiden, #i d rather go blind etta james, #instagram, #iyi ki doğdun gülçin, #john legend hard times, #kelime bulucu download youtube, #kiminle evli gülçin ergül kocası, #kingodisco, #mert canka, #muhabbet kralı çilem akar, #naturist ballet, #oleg sukhoverkhov, #şarkı bulma oyunu, #seviyorum seni dinle, #webtuts

Çok saçma günler yaşıyorum.
Nedense doğum günlerim hep kötü geçer… Bir istisna olmuştu o ayrı…O da çok güzel olduğu için hatırladığımda acıtır oldu.
The Guitarist diye bir film izledim dün kadın kanser olmuştu. Hayatını 2 ay sonra yokmuş gibi yaşadı. Kanseri atlattı. Nedir ki saçma sapan moral bozucu etkenler hayattan soğutan bunun yanında!? Düşününce orda, çözüp yolladıkça ardında her olumsuzluk.

Uzun zamandır yazmıyorum. Bu da yazmak değil.
Zaten kuyuya bağırmak gibi bir şey oluyor bazen

, öyle bir eko monoloğu gerçekleştiriyorum.

Her şey anlaşılamayacak kadar basit demiştim. Aslında kabul edince her şey kolay. Biraz bunu düşününce iyi geliyor.

Kimseye güvenmesek daha mı iyi olacak güvensek mi daha sağlıklı kalacağız bunu ayırt edemiyorum şu anda. Arası da varsa oralarda dengede kalmak çok zor.

İnsanları çok önemsemek ne kadar da acı verici. Caring someone hurts… Yani o yüzden mi kütük robotik insanlara dönüşüyor kimileri… Ben de numb olmak istiyorum. Ben de acıtılmamak, ben de bazen hissetmemek istiyorum… Ben de pişman olmayacak kadar insanları önemsememek istiyorum.

29 Ekim 2012
18.18

No rewriting, No editing, Nothing!

Gülçin

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir